Skokové závody Děpoltovice, 17.4.2011

V neděli 17. dubna 2011 hájila barvy Jezdecké sportovní stáje Tandem Karlovy Vary na skokových závodech v Děpoltovicích Libuška Květoňová s Dainty a New Master. V soutěži LP s New Master získala 8 tr. b. za dvě shození, s Dainty pak s čistým kontem v základním kole i v rozeskakování vybojovala 1. místo. Ve stupňované obtížnosti do 100 cm se Libuška postavila na start mezi velké koně. S New Master opět obdržela 8. tr. b. za dvě chyby – shození, a s Dainty skončila s čistým kontem celkově na 5. místě (47 startujících).

Článek Sezonu zahájil Memoriál Václava Holoty (denik.cz)

Celou fotogalerii naleznete ZDE

Libuška Květoňová na koni Dainty v parkuru LP 0 tr.b. + 0 tr.b. - 1. místo

Libuška Květoňová na koni Dainty v parkuru stupňované obtížnosti do 100 cm, 0 tr.b. - 5. místo

Libuška Květoňová a Dainty v Děpoltovicích, 17. 4. 2011

Veřejný trénink, Děpoltovice 16.4.2011

V sobotu 16. dubna 2011 zahájili jezdkyně Jezdecké sportovní stáje Tandem Karlovy Vary letošní závodní sezonu veřejným tréninkem v Děpoltovicích. Na toto klání vyslala naše stáj čtyři dvojice.
Malého parkur (70 cm), který byl hodnocen rozhodčími slovně a jednou celkovou známkou, se zúčastnila jezdkyně Jana Plachá na koni Beauty Princess s výsledkem 8,2 bodů a celkovým pátým místem (celkem 35 startujících), dále ještě jednou Jana Plachá s Hazzel, která na podzim ukončila kariéru steeplového koně a dnes to byla její premiéra na barevných břevnech, s počtem 6,7 bodů a Veronika Lehké s My Lady 4,5 bodu. Poté se soutěžilo na parkur stupně ZM (90 cm), kde startovala Radka Bubová s Kerlandem, kteří se díky čistému kontu v základním kole i v rozeskakování umístili na druhém místě (celkem 39 startujících) a dále Jana Plachá s Beauty Princess, která dokončila se 4 tr. b. za shození na poslední překážce v základním kole.

Verča Lehká na koni My Lady v parkuru (70 cm) - známka 4,5

Radka Bubová na koni Kerland v parkuru (70 cm) - známka 6,1

Jana Plachá na koni Beauty Princess v parkuru (70 cm) - známka 8,2 - 5. místo

Jana Plachá na koni Hazzel v parkuru (70 cm) - známka 6,7

Radka Bubová na koni Kerland v parkuru ZM (90 cm) - 0 tr.b.+ 0 tr.b - 2. místo

Jana Plachá na koni Beauty Princess v parkuru ZM (90 cm) - 4 tr.b.

Skokové závody Mělník 27.3.2011 a Dražka 2.4.2011

Libuška Květoňová se vydala na své první letošní závody dne 27. března 2011 se svojí kobylkou pony New Master do Mělníka, kde startovala v soutěžích 80 a 90 cm. Týden nato Libuška a New Master opět soutěžily v parkurovém skákání v Dražce a to na výškách stupně LP a SP.